جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ بهمن ۲۶, پنجشنبه

ایران، سرکوب سایبری، چگونه سپاه پاسداران جنگ سایبری را برای حفظ استبداد مذهبی به کار می‌گیرد»

کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشینگتن

 معرفی کتاب ایران: سرکوب سایبری

چگونه سپاه پاسداران  جنگ سایبری را برای حفظ استبداد مذهبی بکار می‌گیرد
  
افشای جزییات فعالیتهای سرکوبگرانه رژیم آخوندی در پهنه سایبری

توسط سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات

و فراخوان به تحریم همه‌جانبه سپاه و شرکتهای وابسته

   کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در واشینگتن      معرفی کتاب ایران: سرکوب سایبری

دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در واشینگتن صبح روز پنجشنبه با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی، کتاب « ایران: سرکوب سایبری- چگونه سپاه پاسداران جنگ سایبری را برای حفظ استبداد مذهبی بکار می‌گیرد» را معرفی و اقدامات رژیم آخوندی برای سرکوب و مقابله با قیام مردم ایران را  از طریق اقدامات سایبری افشا کرد.

در این کنفرانس مطبوعاتی که با حضور خبرنگاران شماری از رسانه‌های بین‌المللی و داخلی آمریکا برگزار شد، علیرضا جعفرزاده معاون دفتر نمایندگی شورا، با استناد به این کتاب و نشان‌دادن عکسها و نمودارهای مستند که از منابع سازمان مجاهدین خلق ایران در داخل کشور گردآوری شده اقدامات سپاه و وزارت بدنام اطلاعات آخوندی برای کنترل قیام‌کنندگان از طریق جاسوسی و کنترل سایبری را برای خبرنگاران تشریح کرد.


در کتاب« ایران: سرکوب سایبری»،  ضمن تشریح تحولات قیام مردم ایران بر نقش عمده دستگاههای تلفن همراه و سیستم‌های پیام رسانی اجتماعی در سازماندهی قیام‌کنندگان و تبادل اطلاعات بین مکانهای مختلف در داخل ایران تأکید شده  و آمده است:

استفاده قیام‌کنندگان از تکنولوژی سایبری پاشنه آشیل رژیم آخوندی است.

در این کتاب اقدامات سپاه پاسداران با استفاده از کدهای مخرب گنجانده شده در برنامه‌های ساخته شده توسط سپاه پاسداران برای تلفن همراه، به منظور زیر نظر گرفتن معترضان و مختل کردن ارتباطات آنها بررسی شده و آمده است: بعد از قیام اخیر، رژیم ایران با رصد کاربران تلفن همراه از طریق کنترل این تلفنهای همراه شامل ثبت کامل مکالمات، نام اشخاص، و حواشی آن در حال ارتقاء شبکه کنترل خود می‌باشد  تا از این طریق از گسترش تظاهرات جلوگیری کند و  اعتراضات بیشتر را دفع کند.

به گفته منابع مجاهدین، مرکز فروش برنامه‌های  تلفن همراه، که اپلیکیشنهای دارای قابلیت جاسوسی از کاربران در آنها توزیع می‌شود، توسط سپاه پاسداران تأسیس شده است: بازار داخلی نرم‌افزار که به تقلید از "گوگل پلی" به نام «کافه بازار» راه‌اندازی شده، توسط سپاه پاسداران کنترل و نگهداری می‌شود. این مرکز محل مورد نظر سپاه پاسداران برای نشر و توسعه انواع برنامه‌های تلفن همراه دارای قابلیت جاسوسی از کاربران است.


سپاه و کمپانیهای اقماری آن مشغول تولید برنامه‌های تلفن همراه دارای توان جاسوسی در جهت ارتقاء سیستم سرکوب و کنترل مردم ایران هستند: سپاه پاسداران از طریق شرکتهای اقماری خود مانند هنیستا برنامه‌یی به نام موبوگرام تولید کرده که کپی مشابه برنامه تلگرام است.  و جای تعجب است که بعضی از این برنامه‌ها در گوگل پلی، اپل استور و گیت هاب نیز وجود دارند که به‌صورت بالقوه میلیون ها کاربر را در سراسر جهان در معرض نرم افزارهای جاسوسی و فعالیتهای کنترلی سپاه پاسداران قرار می‌دهد.


 کتاب ایران: سرکوب سایبری

فاکس نیوز:‌گوگل، بعد از انتشار گزارش هشداردهنده جدید مقاومت ایران برنامه بدافزار جاسوسی رژیم ایران را ممنوع کرد
فاکس نیوز  روز چهارشنبه دوم اسفند گزارش داد: کمپانی اینترنتی‌ گوگل، بعد از انتشار گزارش هشداردهنده جدید شورای ملی مقاومت ایران برنامه بدافزار جاسوسی رژیم ایران را ممنوع کرد.

این گزارش فاش ساخت که چگونه ارتش رژیم ایران از برنامه‌های تلفنهای همراه برای شناسایی هزاران نفر از شهروندان خود سوء  استفاده می‌کند. این گزارش هشدار می‌دهد کشورهای غربی اکنون در سایتهای رژیم ایران هستند. علیرضا جعفرزاده  گفت: رژیم ایران  واحدی دارند موسوم به سازمان اطلاعات و یک اداره به‌طور خاص به جنگ سایبری اختصاص داده شده است.  این اداره‌یی است که  جنگ سایبری علیه کشورهای غربی را اداره می‌کند همچنین اخیراً علیه مردم خود اینکار را انجام می‌دهد.

فاکس نیوز:‌گوگل، بعد از انتشار گزارش هشداردهنده جدید مقاومت ایران برنامه بدافزار جاسوسی رژیم ایران را ممنوع کرد

انعکاسات رسانه‌های بین‌المللی از افشاگری نمایندگی مقاومت ایران و کنفرانس مطبوعاتی مقاومت ایران در واشینگتن

کنفرانس مطبوعاتی واشینگتن که با حضور خبرنگاران شماری از رسانه‌های بین‌المللی و داخلی آمریکا برگزار شد،از انعکاسات وسیعی برخوردار شد
در این کنفرانس علیرضا جعفرزاده معاون دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت گفت:‌ در این کتاب ضمن تشریح تحولات قیام مردم ایران بر نقش عمده دستگاههای تلفن همراه و سیستمهای پیام رسانی اجتماعی در سازماندهی قیام‌کنندگان و تبادل اطلاعات بین مکانهای مختلف در داخل ایران تأکید شده و آمده است: استفاده قیام‌کنندگان از تکنولوژی سایبری،‌ پاشنه آشیل رژیم است چرا که به‌رغم ورود رژیم با تمام قوا و نیرویش به صحنه، نتوانست جلو گسترش آن را بگیرد.

جعفرزاده اقدامات مختلف سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات رژیم آخوندی برای کنترل مردم به‌ویژه جوانان از طریق تولید برنامه‌های تلفن همراه برای جاسوسی و کنترل کاربران، تأسیس  مرکز فروش برنامه‌های دارای قابلیت جاسوسی را تشریح کرد و افزود: حملات دنیای مجازی  که رژیم ایران مرتکب می‌شود را نبایستی جدا از سرکوب و  اختناق شدید داخلی، صدور تروریسم و برنامه گسترش اتمیش در نظر گرفت. علت این‌که رژیم ایران می‌تواند این اقدامات سرکوبگرانه را ادامه و گسترش دهد بی‌عملی جامعه بین‌المللی است. این موضوع به خودی خود اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا را موظف به اقدام می‌کند

علیرضا جعفرزاده خواستار اتخاذ سیاست قاطع در قبال سرکوب رژیم آخوندی، تحریم تمامی اشخاص و مؤسسات درگیر در جنگ سایبری علیه مردم ایران و تحریم ماشین عظیم تبلیغاتی رژیم به‌ویژه رادیو تلویزیون آخوندی شد که کارشان پخش اطلاعات دروغ و گمراه‌کننده است.


آسوشیتدپرس: رژیم ایران برنامه‌هایی را برایشنود گسترده مخالفان


افشاگری مقاومت ایران   در واشینگتن درباه سرکوب سایبری توسط سپاه پاسداران مورد گسترده رسانه‌های عربی قرار گرفت.

العربیه گزارش داد:‌ شورای ملی مقاومت  ایران  در گزارشی اعلام کرد سپاه پاسداران از برنامه‌های در دسترس برای مقاصد شنود الکترونیکی و سرکوب استفاده کرده و در جهت مراقبت و جلوگیری از قیام در آینده از آنها استفاده می‌کند.

علیرضا جعفرزاده گفت   سپاه پاسداران برای تولید برنامه‌هایی تلاش می‌کند که می‌توانند به‌صورت گسترده‌یی در حمایت از رژیم آخوندها در داخل و خارج ایران جاسوسی کند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر