جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۶ بهمن ۱, یکشنبه

زوزه های وحشت سرکردگان نظام آخوندی از مجاهدین و قیام مردم ایران


در این پست تلاش میکنم تا جائی که میتوانم از کابوس سرنگونی که سرتا پای رژیم پس مانده را فرا گرفته  تصویر جامع و کاملی ارائه دهم:
این لینک روزانه بروز میشودمروری کوتاه بر برخی از توطئه‌های رژیم علیه مجاهدین در آلبانی، آلمان و...


 دشمن می خواهد اجتماعات آرام را به حرکت ضدامنیتی و آشوبگرانه تبدیل کندخامنه‌ای روز دوشنبه ۱۴خرداد ۹۷در مراسمی به‌مناسبت سالمرگ خمینی دجال نگرانی خود را از قیام مردم ایران ابراز کرد و گفت:‌ « نقشه دشمن این است که از مطالبات مردمی سو استفاده کنند، ممکنه در یک شهری در یک نقطه‌ای از کشور یک عده‌یی مطالبه‌ای داشته باشند جمع بشوند دنبال مطالباتاند کارگری ست کارگرانی هستند مثلاً دنبال مطالبات کارگری‌اند، مردمی در یک شهری دنبال یک مطالبات شهری خودشون هستند اینها دشمن در یک چنین مواردی نقشه می‌کشه عوامل نفوذی خود را در واقع اشرار را انسانهای خبیثی رو به تعداد معدودی وارد در این اجتماعات می‌کنند تا اجتماعات آرام مردم رو تبدیل کنند به حرکت ضدامنیتی و حرکت آشوبگرانه تا به این وسیله کشور را و ملت را و نظام جمهوری اسلامی رو بدنام کنند، این رو مردم در سراسر کشور توجه داشته باشند این نقشه دشمن است نشستند ما خبر داریم نشستند برنامه‌ریزی کردند برای این کار»

آخوند مصلحی: فتنه دشمن در سال ۹۷یا ۹۸قطعی است و محور آن ولی‌فقیه استهشدار رژیم به اوضاع انفجاری جامعه و نقش مجاهدینآخوند مصلحی: فتنه دشمن در سال ۹۷یا ۹۸قطعی است و محور آن ولی‌فقیه است
نگرانی خامنه‌ای از قیام مردم ایران: دشمن می خواهد اجتماعات آرام را به حرکت ضدامنیتی و آشوبگرانه تبدیل کند

عضو هيأت رئيسه خبرگان ارتجاع در نمايش جمعه تهران: ابراز وحشت از مجاهدين، استمرار قيام و براندازي و خشم مردم از آخوندهاي حكومتي

آخوند احمد خاتمي، نايب رئيس مجلس خبرگان و صحنه گردان نمايش جمعه تهران، وحشتزده از استمرار و شعله‌ورتر شدن قيام سراسري مردم ايران، گفت: فكر نكنيد براندازي تمام شد نه دشمنان یك آن از اندیشه براندازی فروگذار نخواهند كرد باید هوشیار بود». وی افزود: «دشمن در پي سوء‌استفاده از ابزار جديد اطلاع‌رساني است. كانال تلگرام، اينستاگرام و استفاده‌هاي ديگري كه در اين عرصه هست».

آخوند خاتمي با نگراني از استقبال روزافزون جوانان و قيام‌آفرينان از سازمان مجاهدين گفت: «فتنه مجاهدين در سال ۷۵و سال ۸۸ و دي ماه ۹۶ را، همه را، شما جمع كردید. مردم فتنه‌های بعدی را هم شما جمع كنید و می‌توانید جمع كنید. فتنه منافقین را شما جمع كردید چطوری؟ آمدید خبر دادید یك خانه تیمی نزدیك خانه ما است بروید بگیریدشان. رفتند گرفتند درب و داغانشان كردند ...هر جا توطئه دیدید هر جا توطئه‌گر دیدید به سرعت به مقامات مسئول به عنوان یك واجب خبر بدید.

 احمد خاتمي ضمن اعتراف به خشم و انزجار مردم از آخوندهاي حكومتي گفت: «ساز جدید تضعیف روحانیت است... دیدید اغتشاشگران به برخی از حوزه ها حمله كردند به برخی از حوزه ها هم بدتر از حمله رژیم شاه به مدرسه فیضیه حمله كردند حوزه علمیه تاكستان چنین وضعی دارد. این نشاندهنده عمق كینه دشمنان ازروحانیت است». وی در روز ۱۵دی نیز در باره حمله به اماکن حکومتی گفته بود: «ریختند به ...دفتر بعضی از ائمه جمعه، سازمان تبلیغات، شورای حل اختلاف».

اين آخوند جنايتكار براي سرپوش نهادن بر چپاولهای نجومي آخوندهاي حكومتي به‌نحو مضحكي گفت: «يك ريال حقوق ماهيانه ما از بودجه هاي دولتي نيست» و «شهريه يك طلبه ما بين ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان است ...كه زير خط فقر است»! اظهارات اين آخوند تبهكار در حالي است كه صدها ميليون دلار از بودجه كشور به طور رسمی صرف تربيت آخوندهاي حكومتي زیر عنوان «حوزه هاي علميه» يا تربيت تروريستهاي غير ايراني زیر عنوان طلاب خارجي مي شود. مهمتر آنكه بخش عظيمي از درآمدها و سرمايه هاي كشور توسط آخوندهاي دزد و «آقازاده هاي» فاسد مي شود. بي‌جهت نيست كه بيشترين خشم و نفرت مردم ايران متوجه پاسداران و آخوندهاي حكومتي است.

آخوند جنايتكار غیاث‌الدین طه محمدی، در نمايش جمعه دو هفته پيش همدان گفت درجريان قيام «حدود ۶۰ دفتر امام جمعه مورد هجوم قرار گرفت». در اكثر شهرهاي ايران، سرنخ بسياري از جنايتها، دزديها، فساد اخلاقي و مالي در دست امامان جمعه و دفاتر آنهاست كه نمايندگان شخص خامنه اي و منصوب او هستند.

آخوند دري نجف آبادي امام جمعه اراك و عضو ديگر هيأت رئيسه خبرگان و وزير پيشين اطلاعات آخوندها در روز ۲۷دي گفت: در جريان قيام در اراك «به منزل ما حمله شد و من در منزل بودم، البته در اتفاقات اخیر سن این‌ها بسیار کم بود، سن افرادی که به منزل ما حمله کردند هرچند سروصورت خود را بسته بودند زیر ۳۰سال و حتی کمتر از ۱۸سال بودند؛‌ البته من فقط استان مرکزی را عرض می‌کنم».

دبيرخانه شوراي ملي مقاومت ايران ۷بهمن ۱۳۹۶(۲۷ژانويه ۲۰۱۸)

 سخنگوی مطبوعاتی مجاهدین در اسلو: فعلا بهتراست قاچ زین ولایت را بچسبید


درخواست خرچنگ نظام از مزدوران براي جاسوسي و تجسس عليه مجاهدين و «درب و داغان»كردن آنها

رئیس اداره تبلیغات رژیم در کردکوی: بیشتر اغتشاشگرانی که دستگیر شدند از وابستگان به سازمان (مجاهدین) خلق بودند
آخوند غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات رژیم در کردکوی در استان گلستان به نقش مجاهدین در قیام ایران اعتراف کرد و گفت:‌ بیشتر اغتشاشگرانی که دستگیر شدند از وابستگان به سازمان (مجاهدین) خلق بودند.

وی که پیش از ظهر امروز یکشنبه اول بهمن در فرمانداری رژیم در کردکوی سخنرانی می‌کرد افزود:‌ اغتشاشگران میخواستند در دی و بهمنماه سالجاری کار نظام را تمام کنند.


آخوند محمودی گفت: به کسانی که در کشور کشتار به راه میاندازند و به ملت و دین جسارت میکنند، نمیتوان گفت جز مردم هستند بلکه عناوینی مانند آشوبگر، اغتشاشگر، برانداز، برازنده چنین افرادی است و باید به آنها نسبت داد.


مقام ارشد سپاه پاسداران: ساختارشکنی در حادثه اخیر در طول تاریخ ایران بی‌سابقه بوده است

  عزیز غضنفری گرداننده اداره تحلیل و هدایت سیاسی سپاه پاسداران اعتراف کرد:‌ حوادث اخیری که در کشور به وجود آمد از جهت پراکندگی و ویژگی‌هایی موجود در آن, در طول تاریخ انقلاب بی‌سابقه بوده است.
به گزارش خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس  وی که  در اجلاس مجمع عمومی بسیج شهرستان دشتی   سخنرانی می کرد افزود:‌ اعتراض همیشه در کشور بوده و در جاهایی مردم مطالبه حق خود را با تحصن پیگیری کرده‌اند اما اغتشاشات و ساختارشکنی در حادثه اخیر در طول تاریخ ایران بی‌سابقه بوده است 
عزیز غضنفری همچنین گفت: زمینه این اغتشاشات به لحاظ خاستگاه بحث اقتصادی و اجتماعی بود اما اصل برنامه اغتشاشگران برای سال آینده بوده است. ما در  اغتشاشات اخیر با یک پروژه کاملاً سازمان‌دهی شده روبرو بودیم


پاسدار جلالی رئيس سازمان پدافند غیرعامل رژیم گفت:
 در فتنه اخیر به عینه دیدیم که (مجاهدین) با استفاده از بستر تلگرام سازماندهی شده و دست به اغتشاشگری زدند
پاسدار جلالی افزود: اولین مجموعه دعوت‌کننده از افراد به تجمعات اعتراضی، کانال تلگرامی مالباختگان مشهد بود که ادمین این کانال در ترکیه حضور دارد و (مجاهدین) مدیریت آن را بر عهده داشتند.
کیهان خامنه‌ای نوشت: شبکه‌های پیام‌رسان، طی همین چند هفتة پیش نشان دادند، به‌دنبال براندازی و ایجاد جنگ شهری هستند… عده اي ‌ هر چند معدود، از اعتراض‌های مردم سوءاستفاده کرده و با حمله به بانکها و چند کلانتری یا پاسگاه، اقدام به آتش‌زدن و سر دادنِ شعارهای براندازانه کردند».
کیهان خامنه‌ای افزود: «دشمن تستی زد و نتیجه را دید؛ نقاط ضعف و قوت را شناخت؛ قطعاً دست از شیطنت برنخواهد داشت و این‌بار با تجربة دی‌ماه، باز خواهد گشت».
سپاه پاسداران نیز نوشت: «ماحصلِ جنگ نرم، در تغییرِ اعتقاد مردم به نظام تبلور می‌یابد و آن‌گاه است که دشمنان و معاندانِ داخلی تلاش می‌کنند، با هدایت و سازماندهیِ فتنه 88 و یا آشوب‌های اخیر، تغییرِ نظام اسلامی را، به نتیجه بنشانند».


زوره‌های هراس از مجاهدین و قیام مردم ایران، محور اصلی  خطبه امام جمعه های  خامنه‌ای در شهرهای مختلف بود.


دشمن اصول‌گرا و اصلاح‌طلب نمی‌شناسد
اصل نظام را هدف قرار داده ا ست
اینها می‌خواستند نظام را از بین ببرند
قرار بود شعارهایی درباره معیشت مردم بدهند
سپس شعارهای ساختارشکنانه بدهند و به‌دنبال آن افراد مسلحی
از مرزهای شرق و غرب وارد کشور بشوند
با تعیین سه هزار سرشاخه و قریب به 100گروه سازمان‌یافته
به دنبال زدن ضربه‌ای اساسی به نظام بودند
فضای مجازی مأوای قرارگاههای آشوب در اغتشاشات بود

تا کنون از اتهام وی اطلاعی به دست نیامده است.

امام جمعه های خامنه درشهرهای مختلف 29 دی  ۹۶ دشمن اصولگرا و اصلاح طلب نمی شناسد اصل نظام را هدف قرار داده ا ست این ها می خواستند نظام را از بین ببرند
 قرار بود شعارهایی در باره معیشت مردم بدهند  سپس شعارهای ساختارشکنانه بدهند و به دنبال آن افراد مسلحی  ازمرزهای شرق و غرب وارد کشور بشوند
با تعیین سه هزار سرشاخه و قریب به 100 گروه سازمان‌یافته به دنبال زدن ضربه‌ای اساسی به نظام بودند فضای مجازی مأوای قرارگاه‌های آشوب در اغتشاشات بود


 آخوند ایمانی امام جمعه خامنه‌ای در شیراز: جنگ نرم در همه دوران ها حاصل ائتلاف سه گانه (مجاهدین), زور گویان کینه توز و شایعه سازان [است ] … اگر تبعید و لعنت آنها را ادب نکرد دستگیر می شوند و اگر زندان هم آنها را ادب نکرد, طبق فرمایش قرآن باید کشته شوند.

نمایش جمعه رشت، آخوند شفیعی: بهترین راه پیشگیری از بروز فتنه و اغتشاش رسیدگی به مشکلات جامعه و جداکردن خط آحاد ملت با (مجاهدین) است.

در اغتشاشات اخیر برخی فرصت طلبان معاند با ارتباط عناصر خارجی در صدد ایجاد اغتشاش و ناامنی برآمدند

آخوند بوشهری امام جمعه خامنه‌ای در قم: کسانی بودند که تحت تاثیر گراهای دشمن قرار گرفته و از مسیر فضای مجازی حرکت کردند… چرا گوش به (مجاهدین) دادند؟ چرا به (نظام) اهانت کردید؟…اینگونه نباشد که دشمن روی ما به عنوان لشکر پیاده نظام حساب کند…اینها دفاع موشکی و اقتدار ما در منطقه را نشانه گرفته بودند

نمایش جمعه شاهرود، آخوند سعیدی: این ها می خواستند (نظام) را از بین ببرند, براین اساس قرار بود تا ۴۰ روز ناآرامی ها را به صورت مسالمت آمیز پیش برده و شعارهایی در باره معیشت مردم بدهند و سپس شعارهای ساختارشکنانه سردهند و به دنبال آن افراد مسلحی از گروه های تروریستی ازمرزهای شرق و غرب وارد کشور بشوند.

محمدحسینیان امام‌جمعه دامغان: دشمنان خارجی و هدایت‌کنندگان فتنه در داخل با تعیین سه هزار سرشاخه و قریب به 100 گروه سازمان‌یافته به دنبال زدن ضربه‌ای اساسی به (نظام) بودند… تشویش اذهان عمومی, ایجاد کمپین‌های مختلف, طراحی شعار, تشویق به مبارزه با نیروهای انتظامی, مرتبط سازی افراد داخل و خارج کشور و مبادله فراوان پول ازجمله زمینه‌سازی‌هایی بود که از سوی آمریکا و همکاری شبکه (مجاهدین) انجام شد. فضای مجازی مأوای قرارگاه‌های آشوب برای فتنه‌گران در اغتشاشات اخیر بود.

 امام جمعه رژیم در ساری: دشمن اصولگرا و اصلاح طلب نمی شناسد و اصل نظام را هدف قرارداده است

امام جمعه رژیم در دزفول: در جریان نا آرامیهای اخیر صدها شبکه و کانال با اعضای زیاد ایجاد شد که علیه (نظام) خیانت کردند.

نمایش جمعه میامی، آخوند صفایی پور: دروغ پردازی ها در شبکه های اجتماعی توسط دشمنان نظام تمامی نخواهدداشت

خطبه نمایش جمعه بناب، آخوند بنایی: مردم باید هوشیار باشند حوادث اخیر یک درس عبرت برای همه بود…  صدای این ملت را بشنوید و کاری نکنید که مبادا این ملت از ما قهر و پشت کنند.

آخوند محمدی امام جمعه رژیم در میانه: دشمنان (نظام) همچنان درصدد براندازی نظام اسلامی هستند, … اخیراً شاهد توطئه دشمنان خارجی و فتنه گران داخلی بودیم …دشمن می‌خواهد با شایعه پراکنی در جهت تضعیف ولایت, اراده مردم را سست کنند

امام جمعه رژیم در مرند: آخوند نعمت زاده: همه باید مراقب باشیم… چراکه خداوند چک سفید به ما نداده است.

آخوند موسوی امام جمعه رژیم در آران و بیدگل: امروزه تلگرام و اینستاگرام یکی از ابزارهای تأثیرگذار در دست دشمن است که در قضیه اغتشاشات هم سنگ تمام گذاشتند و به عضوگیری و ارتباط‌گیری پرداختند.

شریفی‌نیا امام جمعه خامنه‌ای در آرادان: بیش از 8 هزار گروه‌های مجازی در شبکه‌های اجتماعی در خارج از کشور با محوریت نابودی (نظام) و تحریک ملت ایران در حال فعالیت است.

آخوند احمد خاتمی:‌ فتنه امسال بسیار عمیق بوده و حریم‌های فراوانی را شکست. قصه آنها اصل نظام بود


آخوند احمد خاتمی در سالگرد حمله به مراکز حکومتی در شهر آمل در سال 60، طی یک سخنرانی در این شهر، هراس حکومت آخوندی را از اوج گرفتن قیامهای مردمی و سرنگونی نظام ولایت فقیه برملا کرد و گفت: اصل نظام آخوندی در خطر است.
متاسفانه در برخی از شهرها ضد انقلاب موج سواری كرد… ذره ای نباید در مقابل توطئه های دشمنان كوتاه آمد اینبار قصه قصه چپ نیست قصه قصه اصلاح طلب نیست قصه قصه اصولگرا نیست قصه قصه اصل نظامه [ آیه ] به صراحت تیلرسون وزیر خارجه آمریكا گفته مشكل ما نظام انقلابی ایران هست و ما باید نظام , این عین عبارتشه, انقلابی ایران را ساقط كنیم
باید ایستاد باید مقاومت كرد ممكن است این روزها كه سرشون به سنگ خورده یك شیطنت های دیگری داشته باشند آن چه راه علاج است حضور شما خوبان در صحنه است توطئه گر را در هر جا كه دیدید با هر ویژگی كه داره شرعا باید به مسئولین خبر بدید به مسئولین مربوطه جریان نفاق كلك اش اینجوری در كشور كنده شد

ملاحظه هیچی حتی خویش و قومی اگر برادر هم منافق بود باید بدستگاه های امنیتی خبر بدید و خبر دادید این هوشیاری شما بود كلك شون از ایران كنده شد, 17 هزار ترور توسط اینها انجام شده

آخوند رضوانی، امام‌جمعه رژیم در منوجان كرمان درباره فعالیتهای مجاهدین در داخل کشور گفت: «کشف و شناسایی ۱۰۰ گروهِ (مجاهدین) در گروه‌های تلگرامی، زنگ خطری برای (نظام) است».
وی به گردانندگان رژیم هشدار داد: «مسئولانِ ذیربط باید تلاش مضاعف برای شناسایی این افراد انجام دهند».


پاسدار قاسم سلیمانی، سرکرده نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران، وحشت زده از قیام ، ناگزیرشد به زبان خود به این واقعیت که مردم تصاویر او را  آتش زده و پایین کشیدند اذعان کرد د. این جنایتکار جنگی و پاسدار ولایت و خلافت خامنه ای، با دجالبازی مضحکی تلاش کرد تصاویر منحوس خودش وخلیفه ضدایرانی بالای سرش را زیر نام پرچم ایران پنهان کند وگفت:« ای کاش به جای پرچم ، نه تصویر من، بلکه من را ده بار آتش می زدند»
سرکرده نیروی تروریستی قدس که نام منحوسش در لیستهای ترویستی بین المللی هست، درمورد لیست گذاری و تحریم آخوند صادق سردژخیم دستگاه قضایی خامنه ای گفت: قرار گرفتن نام رئیس قوه قضائیه در فهرست تحریمی آمریکا به سبب دفاع ایشان از نظام است. همچنین هجمه هایی که نادانان در داخل و خارج به ایشان نیز می برند مؤید همین موضوع است.


آخوند علم الهدی نماینده خامنه ای در مشهد، وحشت زده از قیام سراسری و خطر سرنگونی نظام و در پاسخ به دعاوی باند رقیب، طی نامه‌ای به دبیر شورای امنیت ملی رژیم اعلام کرد که موج اعتراضات از تهران آغاز شده نه ازمشهد و او دخالتی در آن نداشته است.
در این نامه آمده است: مدتی بعد از تجمع اعتراض آمیز تنی چند از مردم در ۷ دیماه ۹۶ در مشهد و اغتشاشات در قالب آن از بعضی که بعضا افراد مسئول در نظام هستند اتهاماتی مبنی بر نقش اینجانب در این ماجرا اظهار شد.

نماینده خامنه ای در مشهد اضافه می کند :  اینجانب در روز این تجمعات در سفر سبزوار بودم و به محض بازگشت با استفصار از استاندار محترم خراسان رضوی و مسئولین امنیتی و انتظامی استان گزارشاتی دریافت کردم که کاملا منطبق بر بیانات مقام معظم رهبری در ۱۹ دی بود و برای همه فصل الخطاب قرار گرفت.

خامنه‌ای در روز 19 دی گفته بود: اینی که بیاییم توی شهرهای کوچیک، از شهرهای کوچیک شروع کنیم به طرف مرکز بیاییم و مردم رو نسبت به مطالباتشون فعال کنیم و اینها رو داغ کنیم. این نقشه‌ای است که کشیده شده و چندماه است که روی این نقشه دارند کار می‌کنند نقشه مال آمریکاییها و عوامل رژیم صهیونیستی است. پول مال یکی از این دولتهای خرپول اطراف خلیج‌فارسه. خب این کارها خرج دارد باید پول بدهند. آمریکاییها که حاضر نیستند پول خرج کنند وقتی اینها هستند. پول رو اینها دادند. این دو تا ضلع. ضلع سوم پادوی‌اش هست که پادوی‌اش هم مربوط به سازمان منافقین بود. سازمان آدمکش منافقین. پادو اونها بودند (شعار مرگ بر منافقین). از ماهها قبل اینها آماده بودند. خود رسانه‌های منافقین اعتراف کردند در همین روزها، گفتند ما در ارتباط با آمریکاییها بودیم از چند ماه قبل نسبت به این قضیه که پادوی کنند سازماندهی کنند بروند این و اون رو ببینند. کسانی رو در داخل نشان کنند، پیدا کنند که بهشون کمک کنند تا بیایند به مردم فراخوان بدهند. فراخوان را هم اونها دادند. شعار نه به گرانی بگذارند. خب این شعاری است که همه خوششان می‌آید.  با این شعار یک عده‌ای رو جذب کنند بعد  بیایند خودشون وسط اهداف شوم خودشون رو دنبال کنند و مردم رو هم دنبال خودشون بکشند. هدف این بود.

آخوند دری نجف‌آبادی، امام‌جمعه خامنه‌ای در اراک و وزیر سابق اطلاعات آخوندی از حمله قیام کنندگان به خانه‌اش خبر داد و با هراس گفت: حادثه اخیر شرایطش با دفعات قبل فرق داشت یعنی صددرصد مشترک نبود و جریان (مجاهدین) و دیگران پررنگ‌تر پرداختند. در استان مرکزی (اراک) خیلی بحث اقتصادی را مطرح نمی‌کردند و فریب‌خوردگانی بودند که شلوغ کردند. در ناآرامی‌های اراک به منزل ما حمله شد و من در منزل بودم، البته در اتفاقات اخیر سن این‌ها بسیار کم بود، سن افرادی که به منزل ما حمله کردند هر چند سر و صورت خود را بسته بودند زیر 30سال و حتی کمتر از 18سال بودند؛ البته من فقط استان مرکزی را عرض می‌کنم. این جریان به نمادهای نظام پرچم نظام جسارت کردند.
وی با نگرانی خطاب به نیروهای رژیم گفت: اکنون ما در آستانه چهلمین سالگرد نظام هستیم و این زمان فرصت بسیار خوبی برای خنثی‌سازی بسیاری از توطئه‌های منافقین داخلی و ایادی آن‌هاست.


به دنبال اعتراف وحشت آلود  پاسدار قاسم سلیمانی، سرکرده نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران به این واقعیت که مردم تصاویر او را  آتش زده و پایین کشیدند، یک روزنامه حکومتی، در مورد اعتراف او که با دجالبازی پشت پرچم سنگر گرفته بود نوشت : این واكنش نه‌تنها كافی نیست, بلكه ممكن است موثر هم نباشد.
این روزنامه سپس با نیش و طعنه به این پاسدار منفور، افزود: (برای) قاسم سلیمانی یك پیشنهاد منطقی (داریم). بلند شوید و یك ساعت از وقت خود را صرف دیدار با یک نوجوان كنید که ظاهرا برحسب اطلاع نیروی انتظامی به سرعت شناسایی و دستگیر شده‌است. فیلمبردار هم ببرید تا از دیدار شما تصویربرداری كنند. بعید می‌دانم كه از آن طرف آب آمده باشد… به احتمال زیاد خانواده او چندان ناآشنا نباشند. او در همین نظام آموزش و پرورش ما درس خوانده و تحت تعلیم و تربیت و تبلیغات همین صداوسیما بوده است


در  جلسه محرمانه بسیج منطقه یک تهران ، سرکرده بسیج اعتراف کرد که از مقابله با قیام کنندگان درمانده بوده اند. وی گفته است:‌
تجمعات پراكنده باعث پخش شدن نيروهاي بسیج  شده و درنتيجه توان مقابله با تجمعات بزرگ را نداشته اند و مجبور به عقب نشینی می شده اند

دفاتر ۶۰ امام جمعه در جریان قیام مورد هجوم قرار گرفت

وحشت نظام فاسد آخوندی و سردمداران آن از خشم مردم به پاخاسته
امام جمعه همدان: دفاتر ۶۰ امام جمعه در جریان قیام مورد هجوم قرار گرفت

 فاشیسم دینی حاکم بر ایران و سردمداران دزد و جنایتکار آن از باندهای مختلف، از خامنه‌ای و دیگر آخوندهای حاکم، که در جریان قیام سراسری مردم چشم‌انداز سرنگونی را به چشم دیده‌اند، یکی پس از دیگری وحشت و نگرانی عمیق خود را از خشم و انزجار مردم به‌پاخاسته ابراز می‌کنند.

به نوشته خبرگزاریهای حکومتی آخوند جنایتکار غیاث‌الدین طه محمدی، در نمایش جمعه این هفته همدان با اشاره به خشم و انزجار مردم، از بساط سرکوب و فساد و دزدی تحت عنوان نماز جمعه، گفت: در جریان قیام «حدود ۶۰دفتر امام جمعه مورد هجوم قرار گرفت». دراکثر شهرهای ایران، سرنخ بسیاری از جنایات، دزدیها، فساد اخلاقی و مالی در دست امامان جمعه و دفاتر آنهاست که نمایندگان شخص خامنه‌ای و منصوب او هستند.

سخنران قبل از نماز جمعه در همدان که به‌نظر می‌رسید از فریادهای مرگ بر خامنه‌ای به‌شدت وحشت‌زده بود آسمان و ریسمان را به هم می‌بافت که بگوید مشکلات مردم ربطی به خامنه‌ای ندارد. او به‌نحو مضحکی گفت: «چرا همه مشکلات کشور را از چشم رهبر انقلاب می‌بینید، اختیارات ولی‌فقیه در چارچوب قانون است و او نمی‌تواند خارج از قانون در کار ارگانها و مسئولان دیگر دخالت کند. رهبری انقلاب با مدیریت کشور فرق می‌کند و معنای ولایت مطلقه فقیه این نیست که هر کاری می‌تواند بکند، او مقید به قانون است!».

از سوی دیگر امروز (چهارشنبه ۲۷دی) ۴۰نماینده مجلس رژیم در وحشت از شعله ورتر شدن خشم مردم در نامه‌یی به روحانی و لاریجانی و دیگر سردمداران رژیم از شدت یافتن خشم و نارضایتی مردم ابراز نگرانی کرده و نوشتند «به‌منظور جلوگیری از شدت یافتن ریشه‌های نارضایتی دستگیریهای متعدد از سوی نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی، ضمن تشکر از زحمات همه عزیزان به نظر می‌رسد تداوم نگهداری و طولانی شدن زمان بازداشت آنان به‌ویژه دانشجویان و علی‌الخصوص دانشجویان دختر بازداشتی مسائل و مشکلات متعددی را در پی خواهد داشت» و «اگر این مسائل مورد تجزیه، تحلیل و کالبدشکافی دقیق قرار نگیرد، مصالح و منافع ملی کشور دچار ضرر و زیان خواهد شد».

این اراجیف تنها یادآور حرفهای نمایندگان مجلس شاه در ماههای آخر حکومت شاه است.

محمد عزیزی، یک عضو دیگر مجلس رژیم، در روز ۲۶دی خطاب به رئیس مجلس گفت: «پول مردم به یغما رفته بابا قبول کنیم این را، مردم گرفتارند، مردم بیچاره‌اند، به کجا رساندیم، مردم آمدند اعتراض کردن به گرانیها اعتراض شد، همه آمدیم گفتیم صداتون را شنیدیم، مقامات گفتن، وزرا گفتن، نمایندگان مجلس گفتن آقا صدای مردم را شنیدیم، همه گفتیم گرانی است، دولت گفت، گرانی است، مجلس گفت گرانی است، این‌که شد فقط گفتار درمانی، چه کسی پاسخگو هست، چه کسی باید پیگیری کند».
از سوی دیگر بنا‌ به گزارش رسانه‌های حکومتی در روز ۲۶دی «جلسه شورای اجتماعی کشور» به ریاست وزیر کشور و حضور وزیر آموزش و پرورش رژیم برگزار شد. وزیر کشور گفت یکی از موضوعات این جلسه: «بررسی حادثه اخیر بود که گزارشی از وضعیت روند حادثه و تحلیل زمینه‌ها، بسترها و شرایط و عوامل تشدید کننده و نهایتاً تصمیمات» بود تا «از این حوادث عبرت لازم گرفته و برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود.».
بنا بر آمارهای حکومتی ۹۰در صد دستگیر ‌شدگان زیر ۲۵سال و ۳۵درصد آنها دانش‌آموز هستند.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران ۲۷دی ۱۳۹۶ (۱۷ژانویه ۲۰۱۸)


مجلس ارتجاع مانند اواخر دوران شاه به صحنه ابراز ترس و وحشت از خطر مجاهدین و قیام مردم و جامعه انفجاری و لبریز از نارضایتیها تبدیل شده است.

توجه شما را به نمونه‌هایی از آنها جلب می‌کنیم:
معترضان نه خس و خاشاک بودند، نه آشغال
مجاهدین که دستشان حداقل به 17هزار ترور آلوده است
به این اعتراضات نفوذ کرده و اغتشاشاتی به‌وجود آوردند
که بخشهای اعظمی از ارکان انقلاب از جمله رهبری نظام
و قاسم سلیمانی ظلم بزرگی شد
غلامعلی جعفرزاده ‌ایمن آبادی نماینده رشت:
در هفته‌های گذشته مردم عزیز ایران نسبت به بعضی از کاستیها و مشکلات اعتراضاتی داشتند، از جمله سپرده‌گذاران در مؤسسات مالی که متأسفانه با آنان برخورد مناسبی نشد و معترضان نه خس و خاشاک بودند، نه آشغال، البته بعدها با دخالت منافقینی که دستشان حداقل به 17هزار ترور آلوده است به این اعتراضات نفوذ کرده و اغتشاشاتی به‌وجود آوردند که بخشهای اعظمی از ارکان انقلاب از جمله رهبری نظام و سردار سلیمانی ظلم بزرگی شد و باید با کسانی که به اموال عمومی و بانکها آسیب رساندند، برخورد شود و جوانان به‌خصوص دانشجویانی که متناسب با اقتضائات سنی وارد این جریانهای شدند با رأفت اسلامی برخورد و آنها آزاد شوند.

ملت باید واقعیتها را بداند اوضاع اقتصادی و در آمدی کشور مناسب نیست، فروش نفت خام به مصلحت نیست، آیندگان ما رو نخواهند بخشید، مالیات می‌بایستی اصلی‌ترین در آمد کشور باشد.
شماره۴۴-خامنه اي پس از ۱۳روز سكوت به استمرار قيام اعتراف كرد

شماره ۲۸ اظهارات روحانی در تماس با پرزیدنت فرانسه، وحشت از قیام مردمی و استقبال از مجاهدین

واکنش ترسان تلویزیون رژیم آخوندی درباره سخنان نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل در حمایت از قیام سراسری


سخنگوی مجاهدین در اسلو خطاب به آخوند خاتمی با تأکید بر این‌که هرگز از گندم ری دوباره نخواهد خورد، به‌نقل از خمینی یادآوری کرد: خفه بسه!

سخنگوی مجاهدین در اسلو خطاب به آخوند خاتمی با تأکید بر این‌که هرگز از گندم ری دوباره نخواهد خورد، به‌نقل از خمینی یادآوری کرد: خفه بسه!


سخنگوی مجاهدین در اسلو (در مورد اظهارات پاسدار شمخانی): از یاد نبرد که در هر حال مرگ نظامش فرا رسیده و این یکی تردید برنمی‌دارد

پاسخ سخنگوی مجاهدین در اسلو به امیر لشگر پوشالی و آماده فرار: شعارهای ((بی‌شرف، بی‌شرف)) مردم را به گوش بگیر و در یک گوشه بمیر!

سخنگوی مجاهدین در اسلو: فوران فحاشی و حقد و کین کرم عمامه‌دار ولایت در مشهد علیه مجاهدین + فیلم

سخنگوی مجاهدین در اسلو: ۹ دی ۱۳۹۶

خبرگزاری رسم رژیم: در مشهد تعدادی عناصر ضدانقلاب شعارهای هنجار شکنانه دادند

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر